Close

Slider Title

Short Excerpt

See More

Úžasný tábor pre úžasné deti!

Počas letných mesiacov ponúkame deťom 6 dní skvelej zábavy, zážitkov a nových kamarátov. VI. detský fitness tábor je určený pre všetky dievčatá a chlapcov vo veku od 6 do 15 rokov, ktorí si chcú okrem tradičných táborových aktivít skúsiť aj rôzne druhy cvičení pod dohľadom profesionálnych fitness inštruktorov a animátorov. Tešíme sa nielen na deti, ktoré pravidelne športujú, ale aj na domasedov, ktorí ešte stále nenašli ten svoj šport. Cieľom detského tábora je zábavnou formou, rôznymi hrami a súťažami vzbubiť záujem detí o pohyb či už na ihriskách alebo v prírode.

POBYTOVÝ TÁBOR

PT1 Belušské Slatiny (15. 7. až 20. 7. 2019) 6 dní

POBYTOVÝ TÁBOR

PT2 Homôlka (12. 8. až 17. 8. 2019) 6 dní

POBYTOVÉ TÁBORY

prebiehajú v krásnom prostredí Strážovských vrchov. Deti budú ubytované v horských chatách v Belušských Slatinách a na Homôlke, kde sa zúčastnia rôznych skupinových cvičení, športových a spoločenských aktivít. Celodenný program plný zážitkov, ktorého súčasťou sú aj zaujímavé výlety, je samozrejmosťou.

CENNÍK XFIT FITNESS TÁBOROV 2019

TYP TÁBORATERMÍNPLATBA DO 31. MÁJA 2019PLATBA OD 1. JÚNA 2019
PT1 Belušské Slatiny15. 7. - 20. 7. 2019169€189€
PT2 Homôlka12.8. - 17. 8. 2019169€189€

V CENE JE ZAHRNUTÉ:

Ubytovanie 5 noci / stravovanie 6x denne / pitný režim / celodenný program s animátormi / športové lekcie s inštruktormi / špeciálne akcie  / darčeky a ceny do súťaží / poistenie / zdravotník


Zľava pre členov klubu Xfit a pre opakovaných účastníkov tábora.

Nezáväzná prihláška

Následne Vám pošleme záväznú prihlášku s údajmi pre úhradu tábora prevodom na účet alebo v hotovosti na recepcii Xfit.

Referencie

Pani Zuzka B. (tábor 2017)

Som rada, že organizujete také super tábory plné skvelého programu a zábavy pre deti. Moja dcéra bola veľmi spokojná a moc sa jej páčilo. Už  teraz sa tešíme aj na tábor o rok. Vrelo odporúčam aj známym. Posielame srdečný pozdrav :-)

Pán Juraj H. (tábor 2017)

Prázdniny 2017 sa začínajú,deti sa radujú a spolu s prázdninami sa nám ako rodičom začína aj dilema, akodeťom vyplniť leto, tak aby sme boli všetci spokojní. Našli sme riešenie -prihláška na Xfit denný tábor. Náš syn chodil každý deň vyčerpaný, ale zatovysmiaty a vytešený, plný zážitkov a hlavne našiel si tam skvelú partiu detí, sktorými sa stretával po zvyšok leta. Skončil sa denný tábor a šup obe deti napobytový. Spokojnosť zaručená! Na pobytovom sa syn stretol aj deťmiz denného, takže si na nás nemal čas spomenúť za celý týždeň. Dcéra bolana izbe s 3 "fasa" babami tínedžerkami. V skratke, každé ráno rozcvička, super raňajky, športové aktivity, túra, zábava v bazéne, aleaj oddych, a najmä večerné aktivity boli tie naj. Napínavých 100m odvahy,hľadanie nočného pokladu či maškarný ples alebo disko párty. Xpress s fotkamimajú deti zavesené v rámiku nad stolíkom a vyrobené tričká im pyšne visia vskrini. Ďakujeme všetkým z Xfitu! Tešíme sa a vidíme sa opäť o rok!

Pani Milada B. (tábor 2017)

Rada by som sa poďakovala za pobytový tábor na Homôlke, ktorý absolvovali naše tri deti (Rebeka, Anabel a Albert). Deti boli veľmi spokojné, animátorku Natálku a Lucku milujú už od minulého roka!

Naše deti chodia na atletiku, ktorá cez leto nefunguje a nikde sme nenašli podobne športovo zameraný tábor (okrem futbalu, floorbalu a tenisu), takže lepíte dieru na trhu.

Ďakujeme za krásny týždeň venovaný našim deťom. Radi si ho budúci rok zopakujú.

Pani Radmila D. (tábor 2017)

Ďakujem pekne za fotky. Tiež chcem poďakovať a všetkých pochváliť za výbornú organizáciu táborov, program, prístup vedúcich / trénerov, tréneriek. Moje deti boli na dennom tábore, syn aj na pobytovom a veľmi si pochvaľovali, boli veľmi spokojní a sú plní zážitkov a tešia sa na ďalší rok.

Pani Petra K. (tábor 2017)

"Super, super, super." Toto bol prívlastok ku všetkému, na čo som sa mojich detí opýtala. Deti boli nadšené z programu, animátorov, hier. Už v sobotu po tábore sme pozerali termíny na ďalší rok.

Pani Zuzka T. (tábor 2017)

Ďakujeme za zaslanie fotiek. Zároveň by som chcela poďakovať za super tábor. Naši chlapci boli nadšení, veľmi sa im páčilo asi úplne všetko :-). Cvičenie, výlety aj milý kolektív Xfitu. Už v piatok poobede hovorili, že im chýba Natália, Lucia, Stano. Už teraz sa tešíme na budúce leto!

Pani Silvia H. (tábor 2016)

Keďže nežijeme v Dubnici, o tábore v X-fite sme sa dozvedeli náhodou – keď sme v ňom s manželom minulý rok absolvovali kurz spoločenských tancov (mimochodom, skvelý s milou inštruktorkou!). Naše deti – resp. pubertiaci – súhlasili, aby sme ich prihlásili. Výsledok bol viac ako pozitívny. Každý deň, keď som ich viezla z tábora, celou cestou sa predbiehali, aby mi vyrozprávali všetky zážitky. Tvrdili, že tento tábor je iný. Neviem síce v čom, ale že sa im skutočne páčil, viem na 100%, lebo už tento rok v máji mi kázali ich prihlásiť opäť. Z ich slov ich najviac zaujala Tarzánia, jazda na štvorkolkách i pobyt na kúpalisku. Nadšene spomínali aj wellness, cvičenia a návštevu kina. Pobyt v Tatrách sa im zdal prikrátky. Po ukončení tohtoročného tábora sa ma syn spýtal, či ho bude môcť absolvovať aj budúci rok, pretože to už bude mať 15 rokov... Blahoželám Vám! Zaujali ste nie len našu 12-ročnú dcéru, ale aj syna v tomto veku!

Pani Barbora B. (tábor 2016)

Keď vidím radosť v očiach mojej dcéry, viem, že voľba tábora X-FIT bola tá správna. Každý deň sa tešila na pripravený program, nových kamarátov a zážitky. Aj napriek tomu, že sa júlové počasie rozhodlo, že sa bude niekedy správať ako aprílové, veľmi oceňujem kreativitu táborových vedúcich a ich skvelú organizáciu. Boli pripravení doslova na všetko :-). Veľmi milí a ochotní, vždy s úsmevom na tvári. Každodenný program bol veľmi pestrý - kúpanie, výlet do Tatier na Popradské Pleso, kino, bowling, Tarzánia a množstvo športových aktivít... Alžbetka má vďaka Vám kopec - celú horu zážitkov a krásnych spomienok. Veľmi pekne ďakujeme.

Pani Alena L. (tábor 2016)

III. detský fitness tábor aj tohto roku nesklamal. Náš syn sa zúčastnil Vášho fitness tábora už 3. rok po sebe a už teraz sa pýta, či bude môcť ísť aj na budúci rok. Boli sme veľmi spokojní s pestrým programom a aj s prístupom Vašich zamestnancov. Odporúčam všetkým rodičom, ktorí chcú svoje deti umiestniť do denného tábora s tým, že sa nebudú nudiť, budú sa aktívne hýbať a odnesú si kopec nezabudnuteľných zážitkov. Ešte raz ďakujeme za profesionálny prístup a starostlivosť o naše deti.

Pán Peter B. (tábor 2016)

Program tábora bol zaujímavý a pružne reagoval na zmeny počasia. Deti boli spokojné a každý deň príjemne unavené. Najviac sa im páčilo kúpanie v Nemšovej a výlet do Tatier a už sa tešia na budúci rok. Crossfit by privítali aj každý deň. Spokojnosť na oboch stranách - rodičov aj detí.

Pani Lea L. Š. (tábor 2016)

Tábor odporúčame. Deti boli druhýkrát a boli opäť nadšené a my tiež, lebo deti po celodenných aktivitách zaspávali veľmi skoro. :)

Pán Marián O. (tábor 2016)

Vo fitness tábore sme boli prvýkrát a boli sme maximálne spokojní. O deti bolo dobre postarané, pripravený bol zaujímavý program. Keď hrozilo zlé počasie, operatívne bola pripravená alternatíva. Ako plus hodnotím výlet do Tatier - navyše vlakom, ktorým mnohé deti doteraz necestovali.

Pani Andrea K. (tábor 2015)

Chcem sa poďakovať za Váš skvelý denný tábor.Naša dcéra bola nadšená a o rok plánuje ísť zase.

Pani Klára V. (tábor 2015)

Pre Xfit tábor sme sa s manželom rozhodli nielen preto, že sme registrovali skvelé referencie rodičov z predošlého ročníka, ale aj najmä vďaka každodenným športovým aktivitám, ktoré boli pre deti pripravené. Vieme, ako chodí leto, deti si nevedia sami pripraviť program a keď už niečo vymyslia, tak len sedieť za PC, tabletom, atď. Takto sme sa mohli spoľahnúť,  že deti si na technológie ani nespomenú, budú sa hýbať, spoznajú nových ľudí a hlavne vrátia sa unavené domov. J A tak aj bolo. Nielenže bol program fantastický, ale najmä organizátori to zvládli na jednotku. Pozdravujeme a vidíme sa o rok! Ďakujeme!

Pani Martina O. (tábor 2015)

Som veľmi rada, že sa môžem podeliť o radosť z tohtoročného Xfit táboru s vami všetkými, ktorí čítate moje slová a uľahčím Vám rozhodnutie, čo s deťmi cez prázdniny. Syn absolvoval tábor už po druhýkrát a zaručene Vám môžem povedať, že sa scenár zopakuje aj o rok! Nasadnutím do auta, cestou domov, sme obaja vedeli čo bude nasledovať. Vypla som rádio a rádio nahradilo moje nadšené dieťa. Xfit tábor nakopol môjho 7-ročného syna k tomu, že je načase sa venovať aj športu, ktorý mu pomôže nájsť si nielen nových priateľov a hlavne ako zatočiť s nudou a voľným časom, ktorého majú deti neúrekom. Každý týždeň navštevuje detské crossfity v Xfite, zatiaľ čo aj mama si nájde čas aj pre seba a ide si zacvičiť. J Ste super! Ďakujeme.

Pani Silvia V. (tábor 2014)

Som rada, že sa naskytla možnosť dať deti do Vášho detského tábora. Deti zažili 5 dní plných zábavy a my sme sa o ne nemuseli báť, pretože boli v dobrých rukách. Ďakujeme.

Pani Andrea P. (tábor 2014)

S fitness táborom sme boli veľmi spokojní. Vďaka rozmanitému programu si decká každý deň odnášali nové zážitky. Štvorkolky, Tarzánia, kúpanie....to všetko sa nášmu synovi veľmi páčilo a teší sa, že sa tohto super-táboru zúčastní aj na budúci rok.

Xfit tábory

Fotogalérie z predošlých ročníkov.