Close

Cenový program

Cenová stratégia Xfit klubu využíva koncept odrážajúci dlhodobé potreby našich zákazníkov. Súčasne vyjadruje kvalitu poskytovaných služieb. Naši zákazníci si môžu vybrať z viacerých možností využívania a úhrady za poskytované služby.

KLUBOVÉ ČLENSTVO

Najvýhodnejšia voľba pre zákazníka je klubové členstvo, ktoré zaručuje množstvo benefitov. Prvoradým je individuálny prístup, cenové zvýhodnenie, percentuálne zľavy na doplnkovú výživu. Zákazník si môže uplatniť zľavy až do výšky 100% na vybrané služby - napríklad solárium, wellness, masáže, InBody atď. Sám si volí rozsah využívaných služieb podľa svojich predstáv a možností.

PERMANENTKA 7 / 30 VSTUPOV, ŠTUDENT

Druhou možnosťou je využitie tridsiatich vstupov fitness / kardio s platnosťou 30 dní, bez užívania výhod členstva. Pri 7 vstupovej permanentke je platnosť 7 dní. Študentom ponúkame tridsaťdňovú permanentku za zvýhodnenú cenu vo vymedzenom čase vstupov.

PREDPLATENÁ KARTA

Ďalšou možnosťou je úhrada za jednotlivé služby na systéme predplatenej karty s kreditom, z ktorého sú uhrádzané jednotlivé služby. Karta je prenosná, to znamená, že kartu smie využívať aj viacero osôb. Platnosť kreditu je závislá od výšky dobitia.

JEDNORÁZOVÁ SLUŽBA

Pri osobitnej úhrade za jednotlivé služby fitness, wellness, masáže, solárium si zákazník neuplatňuje žiadne zľavy. Za službu platí v hotovosti a v plnej výške.

VAŠE NÁMETY

Snažíme sa vyhovieť Vašim požiadavkám, preto radi privítame námety na zlepšenie. Ak ste si nenašli vhodný program, ponúkame Vám možnosť rodinného a individuálneho členstva.

Kontaktujte nás a dohodnite si stretnutie.

Ešte nie ste členmi?

Chcete sa stať členom Xfit fitness & wellness centra alebo chcete vedieť viac o členstve a jeho výhodách? Kontaktujte nás a dohodnite si stretnutie.