Close

Slider Title

Short Excerpt

See More

Úžasný tábor pre úžasné deti!

IV. detský fitness tábor je určený pre všetky dievčatá a chlapcov vo veku 7-14 rokov, ktorí si chcú okrem tradičných táborových aktivít skúsiť aj rôzne druhy cvičení pod dohľadom profesionálnych fitnes inštruktorov a animátorov.

DENNÉ TÁBORY a POBYTOVÉ TÁBORY

Tešíme sa nielen na deti, ktoré pravidelne športujú, ale aj na domasedov, ktorí ešte stále nenašli ten svoj šport. Počas letných mesiacov ponúkame deťom dni plné skvelej zábavy a nových kamarátov. Cieľom detského tábora je zábavnou formou, rôznymi hrami a súťažami vzbudiť záujem detí o pohyb nielen vo fitness centre či na ihriskách, ale aj v prírodnom prostredí.

Referencie

Pani Zuzana F. (tábor 2016)

Naša dcéra bola s táborom nadmieru spokojná. Spoznala nových kamarátov a má veľa skvelých spomienok a zážitkov. Týmto sa chceme poďakovať všetkým, ktorí sa podieľali na organizovaní tábora a programu pre deti.

Pani Silvia H. (tábor 2016)

Keďže nežijeme v Dubnici, o tábore v X-fite sme sa dozvedeli náhodou – keď sme v ňom s manželom minulý rok absolvovali kurz spoločenských tancov (mimochodom, skvelý s milou inštruktorkou!). Naše deti – resp. pubertiaci – súhlasili, aby sme ich prihlásili. Výsledok bol viac ako pozitívny. Každý deň, keď som ich viezla z tábora, celou cestou sa predbiehali, aby mi vyrozprávali všetky zážitky. Tvrdili, že tento tábor je iný. Neviem síce v čom, ale že sa im skutočne páčil, viem na 100%, lebo už tento rok v máji mi kázali ich prihlásiť opäť. Z ich slov ich najviac zaujala Tarzánia, jazda na štvorkolkách i pobyt na kúpalisku. Nadšene spomínali aj wellness, cvičenia a návštevu kina. Pobyt v Tatrách sa im zdal prikrátky. Po ukončení tohtoročného tábora sa ma syn spýtal, či ho bude môcť absolvovať aj budúci rok, pretože to už bude mať 15 rokov... Blahoželám Vám! Zaujali ste nie len našu 12-ročnú dcéru, ale aj syna v tomto veku!

Pani Jana V. (tábor 2016)

Týždeň v detskom fitness tábore bol plný zaujímavých akcií, deti sa ani chvíľu nenudili, super zorganizované, aj keď sa akcie museli prispôsobovať zmenám počasia. Deti ho absolvovali už 2x a o rok určite znova.

Pani Barbora B. (tábor 2016)

Keď vidím radosť v očiach mojej dcéry, viem, že voľba tábora X-FIT bola tá správna. Každý deň sa tešila na pripravený program, nových kamarátov a zážitky. Aj napriek tomu, že sa júlové počasie rozhodlo, že sa bude niekedy správať ako aprílové, veľmi oceňujem kreativitu táborových vedúcich a ich skvelú organizáciu. Boli pripravení doslova na všetko :-). Veľmi milí a ochotní, vždy s úsmevom na tvári. Každodenný program bol veľmi pestrý - kúpanie, výlet do Tatier na Popradské Pleso, kino, bowling, Tarzánia a množstvo športových aktivít... Alžbetka má vďaka Vám kopec - celú horu zážitkov a krásnych spomienok. Veľmi pekne ďakujeme.

Pán Peter B. (tábor 2016)

Program tábora bol zaujímavý a pružne reagoval na zmeny počasia. Deti boli spokojné a každý deň príjemne unavené. Najviac sa im páčilo kúpanie v Nemšovej a výlet do Tatier a už sa tešia na budúci rok. Crossfit by privítali aj každý deň. Spokojnosť na oboch stranách - rodičov aj detí.

Pani Alena L. (tábor 2016)

III. detský fitness tábor aj tohto roku nesklamal. Náš syn sa zúčastnil Vášho fitness tábora už 3. rok po sebe a už teraz sa pýta, či bude môcť ísť aj na budúci rok. Boli sme veľmi spokojní s pestrým programom a aj s prístupom Vašich zamestnancov. Odporúčam všetkým rodičom, ktorí chcú svoje deti umiestniť do denného tábora s tým, že sa nebudú nudiť, budú sa aktívne hýbať a odnesú si kopec nezabudnuteľných zážitkov. Ešte raz ďakujeme za profesionálny prístup a starostlivosť o naše deti.

Pán Marián O. (tábor 2016)

Vo fitness tábore sme boli prvýkrát a boli sme maximálne spokojní. O deti bolo dobre postarané, pripravený bol zaujímavý program. Keď hrozilo zlé počasie, operatívne bola pripravená alternatíva. Ako plus hodnotím výlet do Tatier - navyše vlakom, ktorým mnohé deti doteraz necestovali.

Pani Lea L. Š. (tábor 2016)

Tábor odporúčame. Deti boli druhýkrát a boli opäť nadšené a my tiež, lebo deti po celodenných aktivitách zaspávali veľmi skoro. :)

Pani Andrea M. (tábor 2016)

Tiež odporúčam. Aktivity sú vždy skvelé a organizácia tábora veľmi profesionálna. Deti boli spokojné a tešíme sa do tábora opäť o rok.

Pani Andrea K. (tábor 2015)

Chcem sa poďakovať za Váš skvelý denný tábor.Naša dcéra bola nadšená a o rok plánuje ísť zase. 

Pani Martina O. (tábor 2015)

Som veľmi rada, že sa môžem podeliť o radosť z tohtoročného Xfit táboru s vami všetkými, ktorí čítate moje slová a uľahčím Vám rozhodnutie, čo s deťmi cez prázdniny. Syn absolvoval tábor už po druhýkrát a zaručene Vám môžem povedať, že sa scenár zopakuje aj o rok! Nasadnutím do auta, cestou domov, sme obaja vedeli čo bude nasledovať. Vypla som rádio a rádio nahradilo moje nadšené dieťa. Xfit tábor nakopol môjho 7-ročného syna k tomu, že je načase sa venovať aj športu, ktorý mu pomôže nájsť si nielen nových priateľov a hlavne ako zatočiť s nudou a voľným časom, ktorého majú deti neúrekom. Každý týždeň navštevuje detské crossfity v Xfite, zatiaľ čo aj mama si nájde čas aj pre seba a ide si zacvičiť. J Ste super! Ďakujeme.

Pani Klára V. (tábor 2015)

Pre Xfit tábor sme sa s manželom rozhodli nielen preto, že sme registrovali skvelé referencie rodičov z predošlého ročníka, ale aj najmä vďaka každodenným športovým aktivitám, ktoré boli pre deti pripravené. Vieme, ako chodí leto, deti si nevedia sami pripraviť program a keď už niečo vymyslia, tak len sedieť za PC, tabletom, atď. Takto sme sa mohli spoľahnúť,  že deti si na technológie ani nespomenú, budú sa hýbať, spoznajú nových ľudí a hlavne vrátia sa unavené domov. J A tak aj bolo. Nielenže bol program fantastický, ale najmä organizátori to zvládli na jednotku. Pozdravujeme a vidíme sa o rok! Ďakujeme!

Pani Andrea P. (tábor 2014)

S fitness táborom sme boli veľmi spokojní. Vďaka rozmanitému programu si decká každý deň odnášali nové zážitky. Štvorkolky, Tarzánia, kúpanie....to všetko sa nášmu synovi veľmi páčilo a teší sa, že sa tohto super-táboru zúčastní aj na budúci rok.

Pani Silvia V. (tábor 2014)

Som rada, že sa naskytla možnosť dať deti do Vášho detského tábora. Deti zažili 5 dní plných zábavy a my sme sa o ne nemuseli báť, pretože boli v dobrých rukách. Ďakujeme.