Close

Masáže

Najľahší spôsob, ako bez námahy spraviť niečo príjemné a užitočné pre svoje telo i dušu.


Tak ako pri cvičení aj pri masážach je potrebná pravidelnosť. Len tak si udržíte fyzickú i duševnú kondíciu. Poskytneme Vám odborné masážne hmaty vykonávané len profesionálnymi masérmi. Doprajte si regeneráciu Vášho tela aj Vy, telo sa Vám za to odvďačí! Vybrať si môžete rôzne drudy masáže, časové intervaly, časti alebo celé telo.


Masáž je najstarší liečebný prostriedok v histórii ľudstva, používa sa od praveku a dá sa považovať za druh osobnej hygieny, zmenšuje alebo úplne odstraňuje bolesť, únavu a napätie kože, svalov aj vnútorných orgánov. Priaznivo pôsobí na krvný obeh aj lymfatický obeh, čím výrazne napomáha rýchlejšie sa zbaviť škodlivých látok.


Zlepšuje telesnú výkonnosť, činnosť vnútorných orgánov, metabolizmus, imunitný systém, ako aj činnosť centrálneho nervového systému. Zverte sa do rúk niekomu, kto sa o Vás s radosťou postará a pomôže Vám prísť na iné myšlienky.

Lymfatická masáž

Po odbornej stránke najnáročnejšia masáž zaoberajúca sa uvoľňovaním lymfatických ciest ľudského tela. Jej cieľom je pomôcť telu rýchlejšie sa zbaviť škodlivých a nepotrebných látok. Masáž má vysoký relaxačný efekt, zlepšuje imunitu a výrazne pomáha k zmierňovaniu celulitídy.

Klasická masáž

Cieľom klasickej masáže je uvolniť (pomalá) alebo naopak povzbudiť (rýchla) Váš organizmus.

Koža sa stáva pružnou a pevnou. Vyplavuje sa pri nej množstvo endorfínov do mozgu, ktoré spôsobujú pocit šťastia a spokojnosti.

Športová masáž

Športová masáž je druh klasickej masáže, ktorý je špeciálne prispôsobený pre športovcov alebo pre osoby, ktoré podávajú náročné fyzické výkony. Robí sa pred alebo po športovom výkone. Športová masáž je dobrou voľbou aj z hľadiska prevencie pri zraneniach.

Reflexná masáž

Reflexná masáž je vhodná a bezpečná pre všetky vekové kategórie a môže priniesť úľavu pri akútnych aj chronických zdravotných ťažkostiach. Táto masáž sa zameriava na dosiahnutie rovnováhy tela. Dá čeliť celému radu indispozícií tým, že sa myseľ, telo a duch prinavrátia do harmonického stavu.

Medová masáž

Vynikajúci a veľmi pohodlný spôsob detoxikácie organizmu predstavuje medová masáž. Odstraňuje toxicitu z liekov, potravín, vplyvu životného prostredia. Sú to usadeniny, ktoré sa nahromadia v tkanivách, pretože ich telo nevie dostatočne vylúčiť vlastnými procesmi.