Close

Osobný tréner

Váš cieľ bez plánu ostane len ako želanie.

Tréner je trend

Osobný tréning je určený všetkým tým, ktorí chcú dosahovať výsledky efektné voči vynaloženej námahe. Predstavuje individuálnu starostlivosť pod odborným dohľadom kvalifikovaného trénera. Našim cieľom je, Vaša spokojnosť s našou spoluprácou. Pravidelný tréning s kvalifikovaným a skúseným osobným trénerom Vám môže pomôcť dosiahnuť ciele o ktorých ste si mysleli, že sú nedosiahnuteľné. Pomôže Vám nakombinovať rôzne druhy tréningu s ohľadom na Vaše schopnosti.

Tréningový plán

Osobné tréningové programy sú zostavované zo základných elementov zdravia a fitness akými sú:

 • silový tréning
 • strečing
 • aerobné cvičenia
 • regenerácia
 • stravovací plán
Výhody osobného trénera
 • rýchlejšie dosiahnutie výsledkov
 • zlepšenie kondície a nárast sily
 • bezpečné a kontrolované chudnutie
 • odbúravanie tukov
 • účinné tvarovanie postavy
 • správne návyky pri cvičení
 • držanie tela
 • správne dýchanie
 • kombinovanie partií a cvikov
 • lepšia výdrž
 • vedomosti v oblasti výživy a stravovania

Tréneri XFIT

Zverte sa do rúk odborníka

Peter Humaj

Peťo je certifikovaným trénerom fitness a kulturistiky I. stupňa s dlhoročnými skúsenosťami. Pomôže vám s budovaním svalovej hmoty, posilnením hlbokého stabilizačného systému, odbúravaním telesného tuku a tvarovaním postavy. Okrem toho sa venuje skupinovým cvičeniam ako vysoko intenzívnym intervalovým tréningom a Tabate. Poskytne vám odborné poradenstvo v oblasti zdravej výživy, suplementácie športových doplnkov a zostaví individuálny jedálniček. Peťo vám pomôže aj s prípravou na súťaže vo fitness a kulturistike.

Simona Zuzíková

Simona je licencovanou trénerkou I. stupňa, ktorá si vás získa svojím úsmevom a vždy dobrou náladou.  Pod jej vedením sa dostanete bližšie k svojmu vysnívanému cieľu, či už je to vyformovanie postavy, nabratie svalovej hmoty alebo zredukovanie váhy. Taktiež vám zostaví jedálniček na mieru a poradí v oblasti doplnkovej výživy. Okrem osobných tréningov sa zapotíte aj na skupinových cvičeniach. Core tréningy sú zamerané prevažne na brucho a hlboký stabilizačný systém , Fatburn pre tých, ktorí potrebujú zhodiť nejaké to kilečko a CrossXfit, pri ktorom otestujete svoju kondíciu aj silu.

Marek Jurica

Marek je certifikovaný fitnes tréner 1. kvalifikačného stupňa. V minulosti sa aktívne venoval bojovým športom, ktoré sú dodnes jeho hobby. Zúčastnil sa niekoľkých silových súťaží, z ktorých si dvakrát odniesol prvé miesto. Ponúka vám dlhoročné skúsenosti v oblasti fitnes a zdravej výživy a tiež suplementácie. Pomôže vám s chudnutím, nabratím svalovej hmoty a sily, vyformovaním postavy. Vypracuje vám stravovací a tréningový plán podľa vašich cieľov.

Andrea Osúchová

Aďka je inštruktorka Zumba Fitness od roku 2011 a programu Strong by Zumba od roku 2017 .Absolvovala tiež školenia Zumba Tonning a Zumba Pro Skills. V minulosti sa venovala tancu, bola Aerobik inštruktorkou III. triedy so zameraním na Dance aerobik, diplomy Bodywork a Fitlopty. V súčasnosti vás okrem tanečných hodín Zumba Fitness privíta aj na hodinách STRONGu ,ktorý je kombináciou intenzívneho intervalového tréningu doplneného o vysoko motivačnú hudbu s cieľom spáliť čo najviac kalórii a formovať postavu.

Zuzana Gulík Porubská

Zuzka je inštruktorkou jogy. Certifikát získala v Akadémii power jogy Václava Krejčíka v Prahe. K joge sa dostala v Ázii a venuje sa jej niekoľko rokov. Jej veľkým vzorom a učiteľom je Fredy Ayisi. Na jej hodinách rannej a večernej jogy si zharmonizujete telo aj dušu. Joga nedokáže zmeniť vonkajšie okolnosti a prostredie, ale dokáže formovať a ozdravovať vaše telo i myseľ.

Lucia Kvasnicová

Lucka je inštuktorka jogy. Venuje sa jej od roku 2012. Má kurzy powerjogy I., II., III. kvalifikačného stupňa, asthangy jogy RYT-200 a absolvovala tiež kurzy Vinyasa joga (spojenie jogy a fyzioterapie) a zdravý chrbát. Jej vášeň a nadanie pre tento druh cvičenia sa odráža na každej jednej hodine.

Mgr. Lenka Hnilková

Lenka je osobnou trénerkou a taktiež aj trénerkou crossfit. V minulosti sa zúčastnila na súťaži Majstrovstvá Slovenska – Bodyfitness. Pomôže ti s rozvojom pohybových schopností, rozvojom a zvýšením sily – silovým tréningom, naberaním čistej svalovej hmoty, redukciou telesného tuku a formovaním postavy. Lenka ti vytvorí jedálniček na mieru a individuálny tréningový plán. V prípade záujmu ti pomôže aj s prípravou na súťaže vo fitness a kulturistike.

Milan Bajzík

Milan je certifikovaným trénerom I. stupňa fitness, kulturistiky a silového trojboja. Zameriava sa nielen na budovanie svalovej hmoty, ale aj na redukciu telesného tuku. Poskytne ti 8-ročné skúsenosti a odborné poradenstvo v oblasti zdravej výživy, zostaví ti jedálniček na mieru. Je odborníkom v oblasti suplementácie športových doplnkov. Milan ti pomôže aj s prípravou na súťaže vo fitness a kulturistike. Ak dlhodobo nedokážeš schudnúť alebo vyformovať svoju postavu, poraď sa s Milanom.

Referencie

Prečítajte si referencie a skúsenosti našich členov, ktorí dosiahli svoje ciele pod vedením osobného trénera.

A aký je Váš cieľ?

Pani Soňa a pán Vladislav

Do „Nového roka 2016“ sme spolu s manželom išli s predsavzatím, že od pondelka začneme so sebou niečo robiť. Prešiel jeden pondelok, druhý, tretí, ... Týždeň utekal za týždňom, až tu zrazu bol mesiac máj a manžel ma posadil do auta s tým, že má pre mňa prekvapenie. Keď sme zaparkovali pred XFITom, už som vedela, že sa začína plniť naše novoročné predsavzatie „od pondelka“. Prvé stretnutie s našimi osobnými trénermi bolo nad naše očakávania. Mladí, veselí a ústretoví ľudia, ktorí vedeli odpovedať na všetky naše nesmelé otázky. XFIT navštevujeme pravidelne v pondelok, stredu a v piatok, kde cvičíme pod dohľadom našich skúsených trénerov. Stali sa aj našimi úžasnými priateľmi. Vždy sa snažíme ísť až na hranice svojich možností. O tom svedčia aj naše výsledky. Spoločne s manželom sa nám podarilo schudnúť neuveriteľných 34kg. Pohyb je jednoducho úžasný. Dnes už nevyslovíme myšlienku: „Nemám čas cvičiť.“ Dnes sa zamyslíme a povieme si: „Na čo sme to neustále odkladali a prečo sme vlastne nezačali už skôr?“ Veď my milujeme cvičenie a odporúčame ho aj všetkým Vám, ktorí stále čakáte na ten svoj „zázračný pondelok“.

Pani Dáša (42 rokov)

Moje rozhodnutie začať systematicky a pravidelne cvičiť bolo nutné. Veľa hodín presedených pri PC a práca viac psychická ako fyzická, to všetko sa časom podpísalo na mojom zdravotnom stave. Stavy únavy narastali. Mojim zámerom je cítiť sa dobre, prekonať lenivosť a mať radosť z pohybu. Keďže mi chutí jesť, milujem sladkosti a diéty nemám v obľube, zvolila som pohyb. Tréningy s mojou osobnou trénerkou Silviou Vančovou,  ma vždy nabudia, páči sa mi prekonávať výzvy. Cvičenie s osobným trénerom má veľa výhod, vie usmerniť, dbá na správnosť a vhodnosť cvikov, vie poradiť a hlavne motivovať.  Naozaj, ak raz začnete cvičiť nechcete vynechať žiadny tréning, žiadne cvičenie a hlavne sa tešíte z výsledkov či už viditeľných či pocitových. Nesledujem váhu ani centimetre ale viem, že energie mám určite viac, moje telo je spevnené a ja už nie som unavená.

Pani Vierka ( 42 rokov)

Posledné roky sa môj život točil okolo povinností v práci, starostlivosťou o domácnosť, rodinu a predovšetkým teraz už deväťročného syna. Kilá pomaly, ale iste pribúdali. Až jedného jesenného dňa, keď ručička na váhe prekročila ďalšie okrúhle číslo som si povedala: „A dosť výhovorkám, že nie je čas, že prednejšia je rodina, práca. Musím si nájsť čas a niečo začať so sebou robiť.“ Začiatky boli ťažké, no po každom tréningu s trénerom som z posilňovne odchádzala fyzicky zničená a psychicky povzbudená a odhodlaná dosiahnuť cieľ. Výsledok nenechal na seba dlho čakať. Pod odborným dohľadom a s radami o stravovaní som schudla 11 kg. S výsledkom som spokojná, takže cieľ splnený. Dalo by sa predpokladať, že už ma nikto vo fitku neuvidí. Opak je pravdou, cvičenie sa stalo mojou drogou, bez ktorej neviem žiť. Do fitka chodím už tretím rokom a ak sa odhodláte aj vy prísť určite sa stretneme.

Pani Nikoleta (20 rokov)

Po dlhom čase nič nerobenia a zlom životnom štýle som sa konečne na začiatku tohto roku odhodlala ísť do fitka a začať so sebou niečo robiť. Vedela som, že budem potrebovať odbornú pomoc a pri mojej lenivej povahe mi padla vhod možnosť začať cvičiť pod dohľadom skúseného trénera, ktorým sa pre mňa stala Aďka. Na začiatku bola moja váha na čisle 80,4 kg čo bolo neprípustné pri mojej výške 172 cm. Zmenila som jedálniček, ktorý mi bol poradený a začala som pravidelne cvičiť. Začiatky boli veľmi ťažké, ale určite neľutujem, hneď po prvom mesiaci som schudla -5 kg čistého tuku. To ma nakoplo a motivovalo ešte viac. Od 14.1. 2016 do 14.4.2016 som schudla z váhy 80,4 kg na váhu 69,8 kg. Cvičeniu sa venujem aj naďalej a vďaka mojej trénerke sa každým mesiacom zlepšujem. Určite odporúčam všetkým, ktorý sa nevedia prinútiť, nechcú a hľadajú každý deň výhovorku tak ako aj ja pred štyrmi mesiacmi. Neoľutuje ani jeden z vás, práve naopak. Zlepší sa váš fyzický ale aj psychický stav.

Pani Monika (36 rokov)

Denne som pozerala na billboard „kurz chudnutia“. Chcela som sa začať „hýbať“ a tak som navštívila XFIT. Prvé – úvodné cvičenie ma veľmi milo prekvapilo – príjemné prostredie a skvelá trénerka. Ani mi dlho netrvalo rozhodnúť sa, že idem do toho. Odvážne som dúfala, že sa mi podarí schudnúť 2-3kg. Na začiatku som po konzultácii s Adelkou upravila stravovanie a nasledoval systém pravidelných tréningov. Po ťažkých začiatkoch sme to spolu s trénerkou úspešne zvládli. Po skončení kurzu som musela vymeniť šatník, schudla som 6kg a 6cm v páse (moja najväčšia slabosť). Odvtedy už uplynulo niekoľko mesiacov a cvičiť chodím pravidelne. Nielenže robím niečo pre svoje telo, ale získavam aj veľa energie.

Pani Katarína (60 rokov)

Keď sa jún preklopil do druhej polovice, začala som premýšľať nad sebou tak, ako vždy pred prázdninami. Veď nielen študenti, ale aj učitelia sa už tešia na slobodu bez limitov zvončeka v škole. Rozdiel bol však v tom, že tentokrát som svoje túžby ,,urobiť niečo so sebou a schudnúť“ premenila na reálne statky. A prečo nie? U nás v Novej Dubnici ma totiž zaujal reklamný billboard intenzívny program chudnutia. K motivácii, schudnúť na poslednú stužkovú v mojej kariére, sa pridal aj trochu závistlivý pohľad na tri perfektne vyšportované telá mladých ľudí, ktorí sa z billboardu na ma usmievali. Naštartovala som odvahu a zavolala na telefónny kontakt do fitka v Dubnici nad Váhom. Všetko potom malo rýchly spád. Krátky, profesionálny a pre mňa aj povzbudzujúci rozhovor s pánom Belobradom, po ktorom nasledovali moje obavy spojené s pridelením trénera. 18. Júna- prvý tréning. A už sa na mňa usmieva slečna z bilboardu- Adelka Ondrejovičová. Mám rešpekt, veď je to úspešná ,,fitneska,,. Dávam si záväzok vydržať až do konca!..

Systém je perfektný – dva kruhové tréningy a teraz už dva osobné tréningy s Adelkou u nás "doma" vo fitku v hoteli Alfa. Keď mám chuť a čas idem aj cez víkend na kardio len tak, aby hmotnosť nestála. S litrami potu na moju veľkú radosť idú kilogramy, aj vďaka radám trénerky o stravovaní, rýchlo dole. Dnes mi začína ôsmy týždeň programu a ja som temer o osem kilogramov štíhlejšia a psychicky nabudená. Keď sa nás pán Belobrad na spoločnom stretnutí účastníkov kurzu pýtal aj na to, koľkými bodmi od1 po 10 by sme hodnotili svoju spokojnosť s priebehom tohto podujatia, bez váhania dávam 10. A prečo nie? Mám totiž rada systém, poctivú a premyslenú, aj keď pre nás pri cvičení niekedy trocha bolestnú, profesionálnu prácu. Čo však oceňujem najviac, je priateľská atmosféra pri tréningoch a radosť z pohybu, na ktorú by som bola nebyť tejto príležitosti, už skoro zabudla. Môžem len odporučiť.

“Váhate, či sa na to dať? A prečo nie?”

Pani Helena (36 rokov)

Na začiatku bolo odhodlanie, môj život chcel jednoznačne zmenu. Vtedy som ešte celkom netušila akú, ale vedela som, že musím niečo urobiť. Každý jeden z nás má inú motiváciu. Niekto chce schudnúť, ďalší nabrať svalovú hmotu, iný chce tráviť čas v príjemnej atmosfére, pre mňa, bolo však najdôležitejšie moje zdravie. Ako človek, ktorý sa denne stretáva pri svojej práci s ľuďmi s rôznymi zdravotnými problémami a ktorý má sám zdravotné problémy a s tým súvisiace mnohé obmedzenia, som si vďaka XFITU našla cestu k novým cieľom. Na začiatku bolo už spomínané odhodlanie. Bolo to v deň, keď som s obrovskými bolesťami neschopná pohybu ležala v posteli a v googli som lustrovala, aké mám vôbec možnosti ďalej existovať. Moje nohy prestávali spolupracovať, začalo mi ochabovať svalstvo, brala som množstvo liekov, trpela nadváhou... V mojom živote figurovalo množstvo vecí, ktoré mi uberali na kvalite života. Rozhodla som sa konať. Nasledovalo prvé stretnutie s p. Belobradom. Ešte cestou na toto stretnutie mi bežalo hlavou množstvo myšlienok: „Toto nezvládnem! Čo mi už šibe?“ Pýtala som sa sama seba: „Čo to robím?“ Napriek mojim obavám stretnutie prebiehalo v príjemnej atmosfére. Nakoniec som to nevzdala, dnes navštevujem XFIT ôsmy mesiac. A to len vďaka tomu, že som sa tam každým dňom cítila lepšie a lepšie. Obrovský kus práce so mnou odviedol môj tréner, ktorý je pre mňa tým najskvelejším trénerom a človekom. Patrí mu moje obrovské ĎAKUJEM! Dnes okrem toho, že mám dolu niekoľko kilogramov, mám minimálne bolesti, moja liečba je zredukovaná na minimum a aj môj dlhoročný lekár na mňa pozerá s údivom ako na zázrak. Začala som nový život. Začala som si plniť sny, ktoré sa ešte pred nedávnom zdali nereálne. Dnes mám oveľa viac sebavedomia, úsmev na tvári a dni nabité množstvom aktivít.

XFIT, miesto, ktoré pre mňa veľa znamená...miesto aktívneho oddychu, relaxu, príjemnej atmosféry, miesto plné skvelých ľudí...a pre mňa nádej na dni bez bolesti, plné aktivít... Ak niekto o sebe pochybuje, napriek tomu urobte prvý krok, nevzdávajte sa svojich snov.

„V živote človeka totiž neexistuje zlyhanie, iba učenie sa.„

Pán Juraj (36 rokov)

Cvičiť som začal preto, že som chcel konečne urobiť niečo so svojou váhou. Oslovila ma reklama o intenzívnom chudnutí na bilboarde. Podarilo sa mi zhodiť pár nadbytočných kilogramov, čo ma naštartovalo v tom naďalej pokračovať. S cvičením, s programom a samozrejme aj s Adelkou- trénerkou som veľmi spokojný.

Cvičenie sa stalo jednou z mojich hlavných priorít života, tak dúfam, že mi to vydrží.

Pozdravujem a nech sa darí celému tímu X-Fit.

„Čím ďalej sa rozhodujete, váhate, tým viac klesá pravdepodobnosť úspechu„

Pani Ingrid (34 rokov)

Všetko to začalo koncom mesiaca, keď sme mali dohodnuté prvé stretnutie s pánom Belobradom. Rozhovor sa viedol v duchu: potrebujem schudnúť a hlavne odbornú pomoc s tým spojenú, nakoľko sama nie som dostatočne silná to zvládnuť.

Počas rozhovoru sme rozobrali moje katastrofálne stravovacie návyky a taktiež fyzický pohyb, ktorý výrazne absentoval. Na konci stretnutia som bola odhodlaná začať cvičiť a zmeniť svoj doterajší život, no mala som obavu či to dokážem.

Začiatkom marca som začala s cvičením pod odborným dohľadom osobného trénera, kde nechýbali pravidelné konzultácie o zdravých stravovacích návykoch. Postupne sme upravili môj jedálniček a nevhodné jedlá sme nahradili zdravšími a menej kalorickými. Nie je jednoduché odcvičiť si náročný tréning a zároveň dodržiavať správnu životosprávu. Výsledky sa dostavili onedlho. Počas kurzu sa mi podarilo schudnúť krásnych 19 kg. Cítim sa fantasticky ako po fyzickej, tak po psychickej stránke. Teším sa na každý tréning a v tomto nasadení chcem pokračovať aj naďalej. Som presvedčená, že cvičenie pod dohľadom profesionála je efektívnejšie, rýchlejšie a hlavne zdravšie. Vrelo odporúčam každému, kto ešte stále váha, nech vyskúša intenzívny program a sám uvidí, že všetko sa dá... pretože:

„Čím ďalej sa rozhodujete, váhate, tým viac klesá pravdepodobnosť úspechu„