Close

Skupinové cvičenia

Skupinové cvičenia pomáhajú pri cvičení cítiť, že v tom nie ste samy.  Keď už nevládzete alebo sa Vám nechce, ostatní Vás podržia. Skupinu vždy vedie skúsený inštruktor, ktorý pomáha i motivuje.

Niekoľko dôvodov prečo cvičiť v skupine:
  • Zažijete zábavnú a pohodovú atmosféru v kruhu nových priateľov
  • Neviete sa sami poriadne namotivovať? Spoločne to hravo zvládneme…
  • Koľkokrát ste si povedali: „Keď to dokáže on/a, musím aj ja!“ Určite viackrát. Zdravá súťaživosť je veľkým plusom skupinových cvičení.
  • Fitness je ideálnym miestom na zoznamovanie. Existuje veľká pravdepodobnosť, že u nás získate veľa nových známych, kamarátov či dokonca dobrých priateľov.
  • Naši športoví inštruktori sa snažia klientom poskytnúť čo najviac: vedomostí a skúseností nielen z oblasti cvičenia, ale aj celkového zdravého životného štýlu.

Veľa zábavy, motivácia, zdravá rivalita, nové priateľstvá,...

Strong

Vysoko intenzívny tréning s vlastnou váhou, ktorý je synchronizovaný s originálnou hudbou vytvorenou špeciálne pre Strong. Každý drep, výpad či angličák je vedený hudbou, ktorá vám pomôže ísť na maximum a vyburcuje vás prekročiť vaše limity.

Tabata

4-minútový vysoko intenzívny intervalový tréning z 2 intervalov: 20 sekúnd cvičenia a 10 sekúnd prestávka. Cyklus sa opakuje 8-krát, takže trvá 4 minúty. Zamerané na efektívne znižovanie telesného tuku a zlepšenie kondície a výkonnosti.

Ashtanga Joga MYSORE

Cvičiaci samostatne praktizujú zostavu ásan vlastným tempom a učiteľ ich podľa ich schopností a možností posúva v zostave ďalej. Vďaka tejto metóde je učiteľ schopný pracovať s každým cvičiacim individuálne.

Matka s dieťaťom na baby-fitlopte
Baby Fitlopty

Cvičenie formou hry na detské pesničky s fitloptami a pomôckami, ktoré sú zaujímavé pre deti. Je nastavené rituálne rovnako, čo umožňuje detičkám lepšie si zapamätať cviky a po pár hodinách ich spájať s konkrétnymi pesničkami.

HIIT

Vysoko intenzívny intervalový tréning, ktorý v krátkom čase dosahuje účinné spaľovanie tukov, rast a spevňovanie svalovej hmoty. Trvá pomerne krátko, je vysoko účinný a náročný zároveň. Základom je maximálna intenzita počas krátkeho intervalu.

Deep-Work®

Dynamické fitness cvičenie, aktivuje hlboké svalstvo. Spája prvky jógy, pilates a východného myslenia. Zformuje vám postavu, pretiahne svaly. Sprevádzané hudbou, motivujúcou k lepším výkonom.

Zumba

Tanečná fitness hodina, ktorá kombinuje latinsko-americkú hudbu a tance spolu s aeróbnymi pohybmi. Energické latino rytmy vytvárajú párty atmosféru plnú skvelej hudby a dobrej nálady.

Ashtanga Joga

Intenzívne zahrievanie organizmu, lepšie odplavujú škodliviny z tela. Používa sa špecifický systém dýchania, ktorý pozitívne vplýva na respiračný systém. Posilňuje svalový systém, zaručuje pružné, pevné a zdravé telo.

Fit Mama Happy-Baby

Aktívne cvičenia pre mamičky bez toho, aby museli svoje dieťa odložiť. Pripútané dieťa k matke v nosiči alebo v šatke, slúži jej zároveň ako závažie. Správnymi cvikmi sa efektívne precvičí celé telo a zhodia kilá po pôrode.

Power Joga

Cvičenie, ktoré v tele vytvára vysoký stupeň energie, vitality a slobody. Hlavný cieľ cvičenia power jogy je odbúrať stres, rozvíjať koordináciu a rovnováhu pohybov a popri tom mať vytrénované a štíhle telo.

Cross Xfit / Women Cross Xfit

Krátke, intenzívne a veľmi motivujúce cvičenie, ktoré Vás rýchlo dostane do formy. Komplexný hodinový program zahrňuje prvky kardiovaskulárneho a zároveň silového cvičenia pod dohľadom osobného trénera.

Detský Cross Xfit

Doprajte vašim deťom radosť z pohybu. Zábavnou formou vybijú nadbytočnú energiu, spoznajú nových kamarátov a spravia veľa pre svoje zdravie. Toto všetko pod dohľadom skúsených inštruktorov.

Piloxing®

Cvičenie, ktoré spája pilates, box a tanec. Plynulé pohyby v spojení s výbušnou hudbou spájajú krehkosť a nežnosť ženy s nezávislosťou a tvrdosťou. Obrazom má byť žena silná, statočná a nezávislá s krásnou a sexy postavou.

Rozvrhy cvičení Dubnica nad Váhom / Nová Dubnica

Vyberte si z množstva cvičení, ktoré sprevádzajú inštruktori podľa časového rozvrhu. Kontaktujte nás alebo si osobne rezervujte svoje miesto.

Online rezervačný systém

Uľahčite si život! Rezervujte si miesto na Vaše obľúbené skupinové cvičenie cez internet alebo si prostredníctvom tohto systému dobite Vašu predplatenú kartu.

Rezervácie