Close

Vaša premena

Chcete vyzerať lepšie, ako na to?

Nemusíte o tom iba snívať. Je to prirodzené, každá žena chce vyzerať lepšie a páčiť sa. Príďte k nám na konzultáciu. Výhovorky typu: Nemám na to čas, neexistujú. Nájsť si čas pre vlastné telo a zdravie je veľmi dôležité. Ak nebudete fit, nebude fungovať ani nič iné.

Chýba Vám motivácia a podpora?

Pod dohľadom profesionálnych trénerov si upravíte Váš jedálniček, spoločne siahneme po najmodernejších tréningových metódach a zmena nenechá na seba dlho čakať. Pre úspech potrebujete správny systém a hnaciu silu, ktorú vám poskytne Váš osobný tréner.

XFIT premena zahŕňa:

Do Vašej premeny sme zahrnuli množstvo služieb, ktoré zaručia úspech!

Vstupná konzultácia s trénerom, meranie InBody

Na začiatku premeny je nevyhnutné zachytiť reálny stav Vášho tela zvnútra aj zvonku, od ktorého sa budeme ďalej odvíjať. Od toho závisí správne zhodnotenie a posúvanie Vášho napredovania k čo najlepšiemu výsledku. Profesionálni tréneri Vám na základe rozhovoru a merania prispôsobia intenzitu a plán cvičenia, ktorý bude vytvorený na mieru, práve pre Vás.

Členstvo EXCLUSIVE

Na celú dobu kurzu sme pre Vás vybrali členstvo Exclusive, ktoré predstavuje vyšší stupeň služieb. Zahŕňa vstup do fitness/kardio v Dubnici nad Váhom ako aj na Novej Dubnici, zapožičanie uteráka, wellness a mnohé iné výhody.

Zostavenie tréningového plánu (podľa individuálnych potrieb člena kurzu)

Keďže každý z nás je jedinečný aj tréningový plán bude každému šitý na mieru. Bude prispôsobený možnostiam člena, či už časovým alebo fyzickým.

Zostavenie plánu jedálnička a pravidelné konzultácie stravovacieho plánu

Pri Vašej premene sú najdôležitejšie dve časti programu – tréningový plán a plán jedálnička. Tu je veľmi dôležité počúvať svojho trénera. Aby bol úspech zaručený, je potrebné zapracovať na oboch častiach súčasne a všetko konzultovať s Vašim osobným trénerom.

Pitný režim CARNITINE

Aby Vaše spaľovanie bolo čo najefektívnejšie bude k dispozícií pitný režim v podobe Carnitínových nápojov. Predstavuje doplnkovú výživu na podporu spaľovania tukov, pričom nemá nežiaduce účinky na organizmus.

Skupinové cvičenia

Počas celého trvania kurzu budú vo Vašom tréningovom procese zahrnuté skupinové cvičenia, ktoré vytvoria pestrosť a variabilitu záťaže -  joga, HIIT, piloxing, deepwork, zumba, kruhové tréningy a rôzne iné. Konkrétne cvičenia bude pre Vás vyberať Váš tréner na základe Vašich schopností a možností.

Kardiotréningy (počet tréningov podľa časových možností člena kurzu a odporúčaní trénera)

Špeciálne pre účastníkov kurzu budú zostavené kardiotréningy, ktoré sú zamerané na zmeny tepovej frekvencie,  pre čo najefektívnejšie spaľovanie. Všetko pod dohľadom profesionálneho trénera (tréningy na bežiacich pásoch, spinningových bicykloch, stacionárnych bicykloch, stepperoch, synchro bežeckých stimulátoroch, vesliarskych trenažéroch a inom).

Priebežné merania a konzultácie na pravidelnej báze

Priebežné merania sa konajú na pravidelnej báze - raz za mesiac. Odvíjajú sa od prvého vstupného merania. Je to dôležité najmä kvôli spätnej väzbe z cvičenia. Tréningy sa môžu meniť na základe meraní a ich výsledkov. Taktiež sa môže prispôsobiť plán jedálnička a tréningový plán, pre čo najlepší výsledok.

Individuálne tréningy

Počet a dĺžka tréningov sa odvíja od časových možností člena kurzu a odporúčaní trénera. Počas Vášho tréningu sa tréner venuje výlučne Vám a individuálne cvičenie sa prispôsobuje Vašim problémovým partiám.

Regeneračné masáže

Po fyzicky náročnom a namáhavom tréningu je dôležitý oddych a regenerácia tela. Pre zrýchlenie procesu regenerácie máme pre účastníkov kurzu pripravené masáže s konkrétnym zameraním.

Výstupná konzultácia s trénerom a meranie InBody

Po Vašej Xfit premene budete vidieť pokrop, tým správnym smerom, nielen v zrkadle, ale aj po Vašej pocitovej stránke sa budete cítiť lepšie. Prostredníctvom nášho Inbody prístroja, budete mať výsledky čierne na bielom, uvidíte čo sa na Vás zmenilo nielen zvonku, ale aj zvnútra.

Začnite už dnes!

Doba trvania kurzu: 3 mesiace

Pre viac informácií nás kontaktujte už dnes na tel. čísle 0911 327 649 alebo mailom info@xfit.sk